Do góry
czym jest seo

Czym jest SEO - Search Engine Optimization

Spis treści

Pozycjonowanie
stron internetowych
w wyszukiwarce.

Promocja stron internetowych poprzez ich pozycjonowanie – jest obecnie najskuteczniejszą długotrwałą formą reklamy, która przynosi stały i codzienny przypływ klientów poprzez zwiększanie rozpoznawalności w sieci. Pomagam dobrać odpowiednią strategię dla działań w Intenecie. Dzięki przeprowadzeniu odpowiedniej optymalizacji na Twojej stronie zadbamy o lepsze treści a tym samym lepszą ekspozycję w wynikach wyszukiwania co spowoduje przyciągnięcie ruchu czyli klientów do Twojej witryny.

Proponuję zestaw konsultacji wraz ze stworzeniem media planu na publikacje treści przynoszących realny ruch na Twojej stronie, bez opracowania planu działań żaden biznes nie jest w stanie osiągnąć swoich celów marketingowych w wyszukiwarce. Od 10 lat zajmuje się promocja treści i serwisów dla małych i średnich przedsiębiorstw w wielu branżach dostarczając usługi pozycjonowania lokalnego na rynku śląskim. Marketing w Internecie dostosowany do Twoich potrzeb – wspólnie określimy strategię i plan działania w oparciu o przygotowane wcześniej słowa kluczowe oraz ustalony budżet aby jak najszybciej znaleźć się w czołówce branży.

Jak działa pozycjonowanie lokalne

Cóż z tego, że posiadamy dobrze stworzona stronę internetową skoro odwiedzają ją jedynie osoby, którym informacje o nim osobiście przekazaliśmy albo trafiły tam poprzez inne formy np.: płatną reklamę. Obecnie najbardziej skuteczną formą zareklamowania swoich produktów jak i świadczonych usług jest pozycjonowanie stron internetowych.

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych to takie, które pozwala na:

 • osiągnięcie wysokich pozycji na wybrane słowa kluczowe,
 • zajęcie pierwszych miejsc w zwracanych wynikach w stosunkowo krótkim czasie,
 • trwały efekt – po chwilowym wzroście pozycji nie nastąpi drastyczny spadek,
 • zapewniają wzrost widoczności na poziomie różnych fraz w TOP3 oraz TOP10 i na długi ogonm
 • znaczący wzrost odwiedzin internautów – prawidłowe dobranie słów kluczowych.

 

Czy oprócz SEO warto inwestować w linki sponsorowane (Google Ads)?

Tak, jest to również wspólna strategia. Optymalizacja strony internetowej oraz działania promocyjne poprzez linki sponsorowane to dwie uzupełniające się techniki, które maksymalizują widoczność strony w wyszukiwarce Google. Tam, gdzie SEO ma długoterminowy efekt i ROI, SEA (Google Ads) ma znacznie bardziej natychmiastowy efekt i krótkoterminowy ROI.

Jak działa wyszukiwarka Google i jak zoptymalizować stronę by być na szczycie?

Wyszukiwarka sortuje wyniki według kolejności trafności i umieszcza strony w indeksie według ponad 200 kryteriów oraz czynników. Czynniki te są podzielone na dwa główne obszary: czynniki OnSite (wewnętrzne i specyficzne dla strony) oraz czynniki OffSite (zewnętrzne, ale pośrednio korzystne dla strony). 9 na 10 użytkowników Internetu nie wykracza poza pierwszą stronę wyników. Pierwsze miejsca są kwestionowane, a konkurencja jest zacięta, szczególnie w odniesieniu do witryn e-commerce. Korzystanie z odpowiedniej wiedzy Specjalisty SEO w celu optymalizacji strony jest dziś niezbędne, aby być widocznym w Internecie.

0%

Internautów poszukuje informacji o produktach i usługach za pośrednictwem wyszukiwarki Google

Specjalista SEO

Rozwiążmy Twój problem

Działania content marketingowe wojciech hadala

Zdobądź pierwsze pozycje #1 w wynikach wyszukiwania

Jeszcze kilka lat temu firmy zastanawiały się czy warto tworzyć swój serwis internetowy. Teraz dla wszystkich jest oczywiste, że żadna profesjonalnie działająca firma bez własnej strony nie może się obejść, często jej wygląd decyduje o tym, że potencjalny klient podejmie z nami współpracę czy nie. Podobnie niektórzy mają wątpliwości czy warto zamówić taką usługę jak pozycjonowanie stron internetowych w Bielsku-Białej i czy naprawdę tanie pozycjonowanie to atrakcyjny sposób, aby swoją witrynę promować w internecie?

Pozycjonowanie stron internetowych to bez wątpienia najtańszy sposób na promocję stron ponieważ przy atrakcyjnej cenie zapewnia długotrwałe i stabilne rezultaty. Obecnie większość osób rozpoczyna poszukiwania potencjalnego dostawy usług czy produktów właśnie od przeszukiwania internetu i dlatego takie ważne jest, aby nasz serwis był wysoko notowany na interesujące nas słowa kluczowe.

Pozycjonowanie stron internetowych czym jest ta usługa?

Pozycjonowanie stron jest to jedna z wielu form promocji strony www w internecie ze szczególnym uwzględnieniem jej wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania dla wybranych słów kluczowych. W chwili obecnej jest to najskuteczniejsza forma reklamy. Aż 95% zainteresowanych kupnem bądź usługą wybiera firmy wyświetlające się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Idąc tym tropem widzimy jak ważne jest osiągnięcie czołowych pozycji w wynikach wyszukiwania zarówno poprzez optymalizacje swojej strony internetowej jak i zdobywaniu wiarygodności w oczach Google poprzez odpowiednią kampanię link buildingową – czyli proces zdobywania odnośników do swojego serwisu na zewnętrznych stronach www.

Ile kosztuje usługa promocji strony w Internecie i Jak długo należy czekać na rezultaty pozycjonowania?

Koszty pozycjonowania uzależnione są przede wszystkim od popularności słów kluczowych, na które chcemy pozycjonować swoją witrynę czyli jej konkurencyjności w organicznych wynikach wyszukiwania. Im większa konkurencja panująca w TOP10 tym większe koszty pozycjonowania. Obecnie panujące trendy oraz wytyczne od Google skłaniają się w stronę popularyzacji naszej strony poprzez marketing treści. Odpowiednie zabiegi contant marketingowe poprzez dostarczanie jakościowych informacji o własnym biznesie w sposób przystępny dla naszego odbiorcy, mogą spowodować że pozycjonowany serwis zyska rangę wartościowego i zostanie oceniony wyżej a niżeli strony, które powielają te same informacje, nie wzbogacając witryny o użyteczne wiadomości których nasz klient oczekuje!

Promocja strony www jest długotrwałym procesem i nie da się jednoznacznie określić czasu potrzebnego na uzyskanie przez nasz serwis topowych pozycji. Wszystko zależy od konkurencyjności danej branży i ilości wyszukiwań danego słowa kluczowego w wyszukiwarce Google. Z doświadczenia jednak wiemy, że starsze strony pozycjonują się szybciej i rezultaty widać już po około 2 tygodniach, w przypadku nowych stron ten proces niewątpliwie może się wydłużyć, dlatego ważnym czynnikiem jest wykonanie audytu pod odpowiednie przygotowanie wytycznych do procesu promocji strony www oraz poprawienie obecnych podstron naszego serwisu, aby maksymalnie skrócić ten proces.

Cennik stron internetowych

Kiedyś tworzono stosunkowo dużo serwisów typu wizytówka, które składały się tylko z pojedynczej strony i zawierały jedynie podstawowe dane kontaktowe o firmie. Stopniowo wymagania rosły i obecnie strona internetowa to nie tylko pełna informacja o firmie, przedstawienie jej oferty ale i sama promocja produktów czy usług czyli reklama w Internecie. Niema lepszej promocji – darmowej reklamy jak nie własna strona internetowa. Jednak aby nasza strona zyskała popularność w organicznych wynikach wyszukiwania musimy pozyskiwać systematycznie jakościowe odnośniki z zewnętrznych stron (z wartościowych domen).

Pozycjonowanie stron internetowych jest zajęciem do którego powinno się podchodzić na poważnie, jeśli oczekuje się równie poważnych rezultatów. Tym bardziej należy zatem zainteresować się właściwym doborem słów kluczowych, które zarówno są często używane przez docelową grupę internautów, a także w pełni odzwierciedlają charakter naszej witryny. Jeśli zlecamy pozycjonowanie strony firmie, powinniśmy oczekiwać od nich co najmniej pomocy w wyborze odpowiednich słów kluczowych, jednak cały czas warto samemu ocenić sytuację. Pamiętajmy, że w każdej branży występują mniej więcej 3 mocne frazy, reszta zaś stanowi nikły procent wyszukiwań, dlatego też opracowywanie listy tysiąca dwustu keywordsów mija się z celem równie dobrze, co północnokoreańskie rakiety dalekiego zasięgu. Wystarczy w tym miejscu przytoczyć prosty przykład – pozycjonowanie frazy „schody wewnętrzne marmurowe bielsko” jest dużo mniej efektywne, niż „zakład kamieniarski Bielsko-Biała”, czy „kamieniarstwo Bielsko”. Oczywiście te dłuższe frazy również warto wprowadzić na sam top, ale traktujmy to zadanie, jako drugoplanowe.

Pozycjonowanie lokalne SEO Bielsko-Biala

Pozycjonowanie lokalne SEO Bielsko-Biala

Nasuwa się więc pytanie, jak wybrać właściwe te słowa kluczowe? Wystarczy zapoznać się z kilkoma prostymi wskazówkami. Po pierwsze jeśli na witrynie założone są statystyki , możemy zauważyć którzy internauci wchodzili na stronę internetową, wpisując odpowiednie frazy. Po drugie zapoznajmy się ze słowami używanymi w na serwisach konkurencji. Kolejno, zapamiętajmy, iż internauci nienawidzą oszustów, więc lepiej, aby pozycjonowane słowa kluczowe były lustrzanym odbiciem zawartości naszej witryny. Powinniśmy użyć również narzędzia Google Trends , lub rankingu najpopularniejszych haseł wpisywanych w planerze słów kluczowych z narzędzia Google AdWords (Google Ads). Wówczas możemy przystąpić do odpowiedniej promocji strony.

Pozycjonowanie strony internetowej kluczem do sukcesu

Oferujemy Państwu usługę profesjonalnego pozycjonowania strony internetowej Państwa firmy. Proponujemy także optymalizację stron internetowych czyli modyfikacje elementów strony, jej przebudowę i zmiany w kodzie by strona mogła osiągnąć wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych.

 • Interesuje Cię promocja strony internetowej?
 • Chcesz być wysoko w wynikach wyszukiwania?
 • Chcesz zwiększyć ruch na swojej stronie
 • Chcesz wyprzedzić konkurencję?

Pomagamy osiągnąć sukces w internecie. Nasza oferta jest kompleksowa i oparta na jasnych zasadach współpracy. Wyniki naszej pracy przedstawiamy regularnie Klientowi. Oto niektóre elementy naszej oferty:

 1. Kompleksowe statystyki odwiedzin strony internetowej
 2. Codzienne monitorowanie pozycji strony na wybrane słowa kluczowe
 3. Zestaw narzędzi pozwalający analizować proces pozycjonowania
 4. Rozbudowane raporty z pozycjonowania 2 razy miesiącu
 5. System rozliczeń miesięcznych – Klient sam decyduje o okresie współpracy – co miesiąc współpraca jest odnawiana lub może być wstrzymana
 6. Jasność rozliczeń finansowych – koszt każdego słowa kluczowego kalkulowany osobno na podstawie jasno sprecyzowanych parametrów

Link building (zdobywanie linków)

Link building, czyli zdobywanie linków prowadzących do strony internetowej, to jedna z najefektywniejszych metod poprawiania wiarygodności i pozycji serwisu w Google-u, a w konsekwencji – zwiększania ruchu.Nasze usługi w zakresie link building-u to nie tylko zdobywanie nowych linków, ale też optymalizacja istniejących.Wyżej wymienione działania, spójne z ogólną strategią SEO (pozycjonowania), dają bardzo dobre długotrwałe efekty – zwiększenie popularności serwisu i trwałe zwiększenie ruchu.

Uslugi jakie świadczę

Darmowe konsultacje projektowe

Darmowe konsultacje projektowe

Pomogę Ci zdefiniować Twoje cele SEO i opracować z Tobą realistyczną strategię pozyskiwania odbiorców.

 • Godzinna konsultacja przedstawiająca dane dotyczące widoczności serwisu w wynikach wyszukiwania
Działania Content Marketingowe

Działania Content Marketingowe

Działania promocji w sieci związane z opracowaniem treści zarówno na Twojej stronie jak i w zewnętrznych serwisach lokalnych oraz tematycznych, dzięki któremu strona zyska odpowiedni zasięg a także dostarczy niezbędnych informacji o Twojej marce.

Wyszukiwanie słów kluczowych

Wyszukiwanie słów kluczowych

Analiza słów kluczowych i badanie rynku pomagają w prowadzeniu odpowiedniej strategii SEO i pozwalają na realistyczne prognozy

Wykonanie audytu witryny – Przeczytaj co zwiera Audyt SEO ?

Jeśli chcesz ocenić jakość dotychczasowej usługi pozycjonowania, wykonywanej przez firmę zewnętrzna, lub też chciałbyś sprawdzić możliwości i szanse jakie dają rozwiązania związane z SEO właśnie dla Twojej witryny, sprawdź ofertę dotyczącą audytu stron WWW.

Na co zwrócić uwagę tworząc treści na stronę internetową pod pozycjonowanie

Korzystając z tej usługi możesz poznać nowe obszary, na których warto zainwestować w rozwój, a także stwierdzić, jak wygląda obecny stan rzeczy. Odkrycie potencjału jaki kryje Twoja strona internetowa, jest także jednym z pierwszych etapów związanych z pozycjonowaniem serwisu. Dzięki temu, w sposób jasny i klarowny możemy wyznaczyć przyszłe cele, zarówno te nie cierpiące zwłoki, jaki i te dalekowzroczne, na szlaku sukcesu witryny w wyszukiwarkach internetowych.

Za audytem związana jest analiza przeprowadzanych do tej pory technik pozycjonujących, jak i ocena tych metod, które mogą w szybkim czasie, przynieść największe efekty. Wybierane są także odpowiednie do tematyki serwisu, słowa i frazy kluczowe, które stają się podstawowym elementem przyciągającym klientów do kupna produktów, czy skorzystania z usług oferowanych przez witrynę.

Audyt SEO (pod kątem pozycjonowania)

Posiadasz stronę internetową, która cierpi na brak ruchu? Chcesz zwiększyć jej widoczność tak, aby klienci łatwo mogli Cię znaleźć? – Zleć audyt SEO.

Audyt SEO sprawdza m.in.:

 • Technologiczną dostępność serwisu dla wyszukiwarek
 • Stan kierowania na słowa kluczowe (keyword targeting); w przypadku biznesu lokalnego – z uwzględnieniem geolokalizacji
 • Problemy zdublowanej treści (duplicate content)
 • Adresy URL i najważniejsze meta dane / dane technologiczne
 • Treść widoczną dla użytkowników
 • Pliki komunikacji z robotami wyszukiwarek
 • Stan różnego typu przekierowań
 • Poprawność linkowania wewnętrznego
 • Strukturę serwisu, w tym rozbicie na podkatalogi i subdomeny
 • Linkowanie zewnętrzne, głównie pod kątem jakości

Dzięki audytowi, masz szansę dowiedzieć się, jakie pozycje zajmuje aktualnie Twoja strona WWW w wynikach wyszukiwania oraz które z wyszukiwanych przez internautów fraz, mają dla Ciebie największe znaczenie. Całość usługi stanowi znakomitą szansę na określenie dalszego planu podbicia rynku, gdyż znając swoje mocne strony jesteśmy w stanie naprawdę wiele zdobyć, lecz dopiero poznając swoje niedoskonałości, możemy osiągnąć perfekcję.

Oferta na pozycjonowanie stron internetowych

Oferujemy profesjonalną optymalizację i efektywne pozycjonowanie stron internetowych. Jeśli chcą Państwo uzyskać dodatkowe informacje odnośnie kosztów i warunków współpracy niezbędne będzie przekazanie nam poniższych informacji.

 1. Adres strony www
 2. Sugerowane słowa kluczowe

Przygotowana zostanie dla Państwa indywidualna ofertę wraz z wyceną.

Lokalna promocja w sieci w Twoim mieście

Pozycjonowanie stron internetowych w Bielsku-Białej

Czy więc warto promować w ten sposób serwis? – Tak, naprawdę warto!

Onsite SEO

Przeprowadzana analiza struktury serwisu, sprawdzam architekturę wewnętrzną i inne kluczowe elementy, które wyszukiwarki biorą pod uwagę przy ocenie technicznej strony.

Audyt linków

Analiza odnośników prowadzących do Twojej witryny. Raport z nich zawierał zestawienie linków oraz ocenę ich mocy. Ocenie parametry linki zarówno pod względem tematyczności jak i przekazywaniu wartości dla Twojej strony.

Techniczny Audyt SEO

Audyt kondycji strony w której skład wchodzi analiz słów kluczowych, przekazanie zaleceń dotyczących struktury, oceny warstwy treści na stronie pod kątem zagęszczenia słów kluczowych, analizy konkurencji oraz zaleceń dotyczących budowy linkowania zewnętrznego.

Obecnie praktycznie każda licząca się firma powinna posiadać własny serwis internetowy. Projektowaniem stron zajmuje się coraz więcej małych i dużych firm, można także skorzystać z pomocy tzw. „wolnych strzelców”, którzy samodzielnie tworzą serwisy internetowe często oferując konkurencyjne ceny.

jak Tworzyć dobre SEO

Czym jest Optymalizacja strony internetowej?
oraz najważniejsze czynniki wpływają na pozycje strony w rankingu?

Czynniki rankingowe w stronach internetowych
Optymalizacja nagłówków tytułowych
0%
Jakościowe treści z odpowiednią ilością nagłówków
0%
Odnośniki z zaufanych domen linkujące do Twojej
0%
Optymalizacja meta danych strony
0%
Optymalizacja jako główne zadanie specjalisty SEO

Optymalizacja stron www jest jednym z popularniejszych narzędzi wykorzystywanych w pozycjonowaniu witryn internetowych. Proces ten związany jest z pracami, jakie wykonują popularne wyszukiwarki typu Google. To dzięki nim w dużej mierze dana strona odwiedzana jest przez określoną grupę użytkowników.

 

Cały proces opiera się tu na wybraniu właściwych słów kluczowych dla danej witryny. Muszą być one związane z jej tematyką przewodnią, choć nie musi się to odbywać w sposób bezpośredni. Na pozór wydaję się to bardzo proste jednakże zapytania, jakie wprowadzać mogą do systemu inni użytkownicy czasami nie są już tak oczywiste. Optymalizacja stron www polega, więc na wyborze tych najtrafniejszych haseł.

 

Aby usprawnić czynności związane z realizacją takich zadań korzysta się z pomocy specjalnie do tego celu przygotowanych programów. Bazują one najczęściej na pierwszej odsłonie danej witryny gdzie zawartych powinno być najwięcej informacji na temat jej tematyki przewodniej. Na tej podstawie system generuje listę haseł, jakie mogą zostać wykorzystane przez potencjalnych użytkowników w sieci.

 

Oczywiście efektywność takie realizacji zlecenia można oceniać bardzo różnie. Wiele zależy tu od możliwości, jakie reprezentuje sam system. Zawsze konieczne jest jednak samodzielne sprawdzenie trafności wybranych fraz. Ich analiza pozwala na wyprowadzenie nowych haseł. Tak, więc owa lista może stanowić świetną bazę początkową. Ograniczanie się jednak tylko i wyłącznie do niej daje raczej mizerne efekty.

Jakie znacznie ma poprawnie wykonana optymalizacja strony internetowej

Pozycjonowanie jest szeregiem działań mających na celu zmianę pozycji strony internetowej w wyszukiwarkach. Dzięki temu, witryna znajduje się na wysokiej pozycji i wyświetla się jako jedna z pierwszych (podczas wyszukiwania odpowiednich fraz). Pozycjonowanie inaczej zwane optymalizacją, jest bardzo istotnym elementem reklamy. Optymalizacja stron www jest obecnie bardzo ważnym zabiegiem, który muszą podjąć osoby chcące by ich strony internetowe miały wysoką odpowiedzialność oraz przynosiły duże korzyści finansowe.

 

Dotychczas powstało wiele firm na polskim rynku, które oferują klientom pozycjonowanie stron internetowych. Dzięki ich mnogości ceny znacznie spadły oraz stały się bardzo konkurencyjne, a jakość oferowanych usług wzrosła. Można podejmować się pozycjonowania samodzielnie, jednak oferty proponowane przez firmy są dużo tańsze, niż samodzielne zakupienie odpowiednich podręczników oraz przyswojenie wiedzy. Oczywiście warto jest zapoznać się z optymalizacja stron www ponieważ jest to równocześnie sposób na ciekawą i dochodową pracę.

 

Z racji powiększającej się ilości zleceń firmy coraz częściej poszukują pracowników, którzy zajęliby się tworzeniem tekstów pozycjonujących. Praca jest wygodna, ponieważ najczęściej wiąże się jedynie z posiadaniem komputera i stałego dostępu do Internetu. Jest to świetne rozwiązanie dla studentów poszukujących alternatywnych źródeł utrzymania lub chcących dorobić klika złoty. Praca ta pozwala na niezależność, a dochód jaki się osiąga zależy jedynie od pracownika, który wpływa również na godziny swojej pracy.

Docieraj ze swoimi treściami wysoko w rankingu

Aby zaistnieć w sieci i docierać ze swoimi treściami do wielu osób nie wystarczy jedynie stworzyć strony internetowej, ale należy również zdecydować się na działania, które sprawią, że będzie ona bardziej widoczna w sieci, co ściśle jest związane z tym, że będzie na nią wchodziło tysiące unikalnych użytkowników, którzy będą generować ruch. Optymalizacja strony jest więc pierwszym krokiem do tego, by nasza strona choć trochę się ujawniła i zaczęła docierać do większych ilości osób. Pozycjonowanie oraz optymalizacja witryny wymaga jednak podjęcia pewnych kroków, które w efekcie pozwolą nam wypracować zamierzone wcześniej cele.

 

Może okazać się, że na początku będziemy musieli dysponować pewną ilością gotówki, która pozwoli nam na zlecenie pozycjonowania osobie, która zajmuje się tym zawodowo i może pochwalić się naprawdę zdumiewającymi efektami, w postaci rozbudowanego portfolia.

 

Optymalizacja strony powinna jednak odbywać się tylko i wyłącznie za pośrednictwem etycznych metod, które nie naruszają żadnych regulaminów oraz zasad, przyjętych odgórnie przez twórców wyszukiwarek internetowych. Warto więc wcześniej zapoznać się z tymi wszystkimi procedurami, by później nie okazało się, że postępujemy w sposób nieprawidłowy.

 

W sytuacji kiedy na początku nie dysponujemy kapitałem, który pozwolił by na pełną optymalizację, możemy zdecydować się na optymalizację strony we własnym zakresie. Wymaga to jednak poświęcenia czasu oraz energii na to, by poznać wszystkie tajniki tych działań. Można to zrobić za pomocą poradników i kursów, które są szeroko obecne w sieci internetowej.

Jak zwiększyć ruch na stronie?

Prowadzisz stronę internetową? Narzekasz na brak odwiedzających? Nie przynosi ona wystarczających korzyści finansowych? To już nie jest problem! Na całe szczęście istniej jeszcze coś takiego, jak optymalizacja strony internetowej. Teraz pewnie się zastanawiasz: fajnie, ale co to właściwie jest ta optymalizacja. Otóż, to nic innego jak pozycjonowanie witryny, to znaczy podjęcie takich działań, które wpłyną na jej pozycje w wyszukiwarce internetowej.

 

Dzięki odpowiednim treściom zawierającym odpowiednio skomponowane wyrażenia oraz słowa klucze, Twoja strona będzie znacznie szybciej dostępna dla odbiorcy niż dotychczas. Pozycjonowanie jest powszechnym zabiegiem, w obecnej chwili na rynku funkcjonuje wiele firm zajmujących się optymalizacją stron internetowych.

 

Dzięki temu, niewielkim nakładem finansowym, możesz w szybki i skuteczny sposób sprawić, by to Twoja strona pojawiła się potencjalnemu odbiorcy przed stroną konkurencyjną.

 

Dzięki dużej konkurencji firm w ostatnich czasach na polskim rynku, ceny znacząco spadły, a jakość usług poprawiła się. Wiąże się to oczywiście z walką o klientów.

 

Dzięki temu, już za niewielką kwotę możesz zmienić pozycję swojej strony internetowej, dzięki czemu będzie ona przynosiła większe korzyści (na przykład jeżeli prowadzisz sklep internetowy, zwiększy się dotychczasowa ilość klientów). Możliwa jest również do wykupienia abonamentowa optymalizacja strony internetowej, dzięki czemu problem przez dłuższy okres, nie będzie się pojawiała. Warto zapoznać się z ofertami firm i z skorzystać z jednej z nich.

Jak działać skutecznie w tym roku?

Współcześnie optymalizacja strony www jest powszechną metodą reklamy, która umożliwia szybkie i skuteczne dotarcie do potencjalnego klienta. Polega ona na wykonaniu szeregu zabiegów, usprawniających znalezienie właśnie naszej strony internetowej w wyszukiwarce, dzięki temu, że znajdzie się ona na jednej z najwyższych pozycji. Działalnością taką jak optymalizacja, zwana również pozycjonowaniem strony internetowej lub jej maksymalizacją, zajmuje się wiele firm. Ich oferty są podobne, jednak należy zwrócić na nie uwagę.

 

Z racji dużej liczby konkurencyjnych spółek, oferujących podobne produkty, w ostatnim czasie ceny diametralnie uległy zaniżeniu, co nie zawsze wiąże się z obniżeniem jakości oferowanych usług, jednak zdarza się, że nie są one na poziomie najwyższym. W związku z tym przed podjęcie decyzji o optymalizacja strony www, należy dokładnie prześledzić ofertę chociaż kilku wybranych firm. Istotną rolę odgrywają opinie klientów.

 

Warto brać je pod uwagę szukając odpowiedniego produktu. Duża ilość zadowolonych klientów świadczy o profesjonalizmie podejmowanych działań i wykonywanych zleceń, jak również o dobrej cenie nie odbijającej się na jakości usług.

 

Można również pomyśleć o samodzielnym dokształceniu się z zakresu optymalizacji strony www, jednak jest to bardzo czasochłonne i drogie przedsięwzięcie, które nie przyniesie nam tak szybkich i dobrych rezultatów, jak zlecenie tego odpowiedniej firmie, która da nam również gwarancję odpowiedniego, szybkiego i zadowalającego nas efektu.

Aktywności non profit

Przeczytaj na blogu

Wojciech Hadała
Opublikowany przez Wojciech Hadała
2 listopada 2020
Wojciech Hadała
Opublikowany przez Wojciech Hadała
2 listopada 2020
Wojciech Hadała
Opublikowany przez Wojciech Hadała
28 października 2020
Kontakt telefoniczny

Praca i prywatny
+48 504 946 601

Pracuję w godzinach:
Poniedziałek – Piątek
16:00 – 23:00
Możliwy kontakt w weekend.

Adres pocztowy

ul. Legionów 27
(kompleks Nowe Miasto)
43-300 Bielsko-Biała

Chcesz dołączyć?

Szukam kreatywnych osób do współpracy
masz ciekawe portfolio copywriterskie?
napisz do mnie podejmijmy rozmowy.

Sukcesywnie do swojego zespołu poszukuje ambitnych osób z dorobkiem twórczości w różnych branżach, jeśli posiadasz lekkie pióro, potrafisz pisać pod wytyczne, starasz się w swoich opracowaniach?

Używam plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość serwisu.