Do góry

Kim jest Johny Doe ?

Czy spotkaliście się kiedyś z nazwiskiem Johny Doe ?

Ja osobiście coraz częściej spotykam się z tym nazwiskiem. Nawet już powstał serial o nazwie Johny Doe. Kim tak naprawdę jest ten facet ?

Otóż Johny Doe jest taką samą przykładową osobą jaką jak Jan Kowalski w Polsce z tym że Johny Doe występuje w Ameryce. Duża ilość osób posiadających to nazwisko spraw

iła iż Johny Doe stał się osobą przykładową. Wiele osób używa nazwiska Johny Doe chcąc zachować anonimowość , ukryć swoją tożsamość i nie wyróżniać się z tłumu.

Dlaczego napisałem o popularnym Johnie Doe ?

– Ze względu na to iż już coraz częściej na moją skrzynkę email dostaje coraz więcej spamu od osoby podpisującej się jako Johny Doe co mnie bardzo denerwuje i uważam że wysyłając spam podpisując się

nazwiskiem Doe to już czasami szczyt głupoty u spamerów.

Author avatar
Wojciech Hadała
https://hadalawojciech.pl
Na bieżąco śledzę trendy w SEO (optymalizacji pod kątem wyszukiwarek internetowych) i pozycjonowaniu (link building), ale interesuję się również social mediami, marketingiem dla urządzeń mobilnych oraz SXO (Search Engine Experience). Codziennie przekonuję się o tym, że praca może łączyć się z pasją, stając się tym samym ciekawym i pełnym wyzwań sposobem na życie.Teoria? Bardziej cenię sobie praktykę i wysoką efektywność działań. Dzięki doświadczeniu łączę w odpowiednich proporcjach SEO, User Experience oraz Web Performance, spełniając oczekiwania użytkowników poszukujących w sieci Twojego produktu lub usług.Więcej o posiadanych kwalifikacjach, certyfikatach i doświadczeniu dowiesz się na stronie O mnie. Szukasz wiedzy, inspiracji lub masz chwilę wolną i chcesz coś poczytać? Zapraszam na mój blog. Potrzebujesz pomocy lub porady w zakresie SEO / Link Building? Po prostu skontaktuj się ze mną.Polecam się do kontaktu w kwestiach technicznych oraz przy wytycznych do rozbudowy serwisu.

Zostaw komentarz, będę wdzięczny

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Używam plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość serwisu.