Do góry

Pozycjonowanie lokalne

Ile kosztuje pozycjonowanie strony?

Pozycjonowanie jest usługą specjalistyczną stanowiącą jeden z podstawowych elementów marketingowych każdej firmy. Pozycjonowanie należy wykonywać w sposób bezpieczny i rzetelny, ponieważ nieumiejętne pozycjonowanie może spowodować filtry i kary ze strony Google. Przy wyborze agencji seo warto wziąć pod uwagę kilkanaście czynników, nie tylko cenę za usługę, lecz także kompetencje i doświadczenie specjalistów danej firmy.

Cennik pozycjonowania stron internetowych

Miesięczna cena pozycjonowania lokalnego uzależniona jest od kilku czynników:

 • ilości fraz po których pozycjonowana jest witryna,
 • budowy, wyglądu i jakości strony www,
 • profilu linków dochodzących,
 • tematyki witryny,
 • wcześniejszych działań związanych z linkowaniem,
 • konkurencyjności fraz.

Każda fraza wyceniana jest indywidualnie i nie istnieje jeden algorytm pozwalający określić stawkę za realizację usługi pozycjonowania. Wpływ na wycenę ma budowa strony www klienta oraz sposób jej wcześniejszego pozycjonowania. Zdarza się, iż wcześniej wykonane pozycjonowanie może negatywnie wpływać na osiągnięcie efektów.

Oferujemy pozycjonowanie zarówno stron firmowych jak sklepów internetowych opartych na różnych skryptach

W jaki sposób wyceniamy frazy?

Chcesz się dowiedzieć ile kosztuje pozycjonowanie Twojej strony? skontaktuj się.

Przygotujemy indywidualną wycenę usługi pozycjonowania lokalnego Twojej firmy w modelu jaki Tobie odpowiada najbardziej. Oferujemy modele pozycjonowania za efekt oraz w formie abonamentowej.

Nasza agencja dodatkowo w cenie pozycjonowania oferuje:

 • dostęp do panelu monitorującego pozycje w Google,
 • consulting,
 • darmową optymalizację witryny,
 • optymalizację profilu Google Moja Firma,
 • bezpieczne pozycjonowanie lokalnych fraz.

Wycenę usługi pozycjonowania wykonujemy za każdym razem indywidualnie.

Obecnie oferujemy najbardziej konkurencyjny cennik na pozycjonowanie lokalne w Google.

Lokalne pozycjonowanie to usługa skierowana do przedsiębiorców, którzy chcą promować swoją działalność w Internecie, zaś ich zadania wykonywane są dla klientów z konkretnego obszaru – np. z jednego miasta i jego okolic (region, województwo).

Wdrażamy lokalne pozycjonowanie na dowolne frazy

Profesjonalne pozycjonowanie lokalne

Zadaniem naszej agencji jest sprawne wdrożenie lokalnego pozycjonowania na dowolne frazy. Pomagamy firmom, które chcą się rozwijać. Posiadamy duże doświadczenie zarówno w pozycjonowaniu lokalnym jak i ogólnokrajowym. Pomożemy Państwu dobrać odpowiednie frazy, które nakierują potencjalnych klientów właśnie na Państwa stronę. Lokalne pozycjonowanie pozwala w stosunkowo krótkim czasie przebić się do czołówki w internetowym rankingu wyszukiwarki Google. Jest to dla Państwa szansa nie tylko na zdobycie nowych klientów, ale także na rozszerzenie usług lub powiększenie asortymentu.

Lokalne pozycjonowane = gwarancja sukcesu firmy

Dzięki naszym działaniom witryny klientów widoczne są na wysokich miejscach na wybrane frazy nie tylko na komputerze ale także na urządzeniach mobilnych takich jak smartfony oraz tablety. Warto zwrócić uwagę, że znacząca liczba osób poszukujących jakiejś usługi lub produktu, pragnie otrzymać od wyszukiwarki wyniki lokalne, co przyspiesza czas zlecenia czy transakcji. Wybierając lokalne pozycjonowanie w naszej agencji wybierają Państwo rzetelność i znakomitą poprawę widoczności witryny w internecie. Działamy skutecznie, dobieramy optymalne metody promocji do konkretnej branży, konkretnego regionu i wskazanej witryny.

Używam plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość serwisu.