Content Marketing

Działania SEO związane z opracowaniem treści zarówno na Twojej stronie jak i w zewnętrznych serwisach w sieci, pozwoli zdobyć zasięg oraz dostarczy niezbędnych informacji o Twojej marce.

Wyszukiwanie słów kluczowych

Analiza słów kluczowych i badanie rynku pomagają w prowadzeniu odpowiedniej strategii SEO i pozwalają na realistyczne prognozy.
Zdobądź pierwsze pozycje #1
w wynikach wyszukiwania
Proponuję zestaw konsultacji wraz ze stworzeniem media planu na publikacje treści przynoszących realny ruch na Twojej stronie, bez opracowania planu działań żaden biznes nie jest w stanie osiągnąć swoich celów marketingowych w wyszukiwarce.
Od 10 lat zajmuje się promocja treści i serwisów dla małych i średnich przedsiębiorstw w wielu branżach dostarczając usługi pozycjonowania lokalnego na rynku śląskim.

🎯 𝗣𝗼𝘇𝘆𝗰𝗷𝗼𝗻𝗼𝘄𝗮𝗻𝗶𝗲 𝗕𝗶𝗲𝗹𝘀𝗸𝗼 🔎 - section 01

🎯 𝗣𝗼𝘇𝘆𝗰𝗷𝗼𝗻𝗼𝘄𝗮𝗻𝗶𝗲 𝗕𝗶𝗲𝗹𝘀𝗸𝗼 🔎 - c6c1b5ae4528797cac0da6a0eb0cbe3e
- rocket
Jak usługa pozycjonowania w Bielsku może pomóc Twojemu biznesowi

Marketing w Internecie dostosowany do Twoich potrzeb – wspólnie określimy strategię i plan działania w oparciu o przygotowane wcześniej słowa kluczowe oraz ustalony budżet aby jak najszybciej znaleźć się w czołówce branży.

Onsite SEO

Przeprowadzana analiza struktury serwisu, sprawdzam architekturę wewnętrzną i inne kluczowe elementy, które wyszukiwarki biorą pod uwagę przy ocenie technicznej strony.

Audyt linków

Analiza odnośników prowadzących do Twojej witryny. Raport z nich zawierał zestawienie linków oraz ocenę ich mocy. Ocenie parametry linki zarówno pod względem tematyczności jak i przekazywaniu wartości dla Twojej strony.

Techniczny Audyt SEO

Audyt kondycji strony w której skład wchodzi analiz słów kluczowych, przekazanie zaleceń dotyczących struktury, oceny warstwy treści na stronie pod kątem zagęszczenia słów kluczowych, analizy konkurencji oraz zaleceń dotyczących budowy linkowania zewnętrznego.
🎯 𝗣𝗼𝘇𝘆𝗰𝗷𝗼𝗻𝗼𝘄𝗮𝗻𝗶𝗲 𝗕𝗶𝗲𝗹𝘀𝗸𝗼 🔎 -
🎯 𝗣𝗼𝘇𝘆𝗰𝗷𝗼𝗻𝗼𝘄𝗮𝗻𝗶𝗲 𝗕𝗶𝗲𝗹𝘀𝗸𝗼 🔎 -

Obecnie praktycznie każda licząca się firma powinna posiadać własny serwis internetowy. Projektowaniem stron zajmuje się coraz więcej małych i dużych firm, można także skorzystać z pomocy tzw. „wolnych strzelców”, którzy samodzielnie tworzą serwisy internetowe często oferując konkurencyjne ceny.

Pozycjonowanie Bielsko

Cóż z tego, że posiadamy wspaniale stworzony serwis internetowy skoro odwiedzają go jedynie osoby, którym informacje o nim osobiście przekazaliśmy albo trafiły tam poprzez inne formy płatnej reklamy. Obecnie najbardziej skuteczną formą zareklamowania swoich produktów jak i świadczonych usług jest pozycjonowanie stron internetowych np. lokalnie w Bielsku-Białej, czyli podjęcie szeregu takich działań, które prowadzić będą do podniesienia zajmowanego w zwracanych przez wyszukiwarki wynikach miejsca.

Lokalne SEO w Bielsku-Białej

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych to takie, które pozwala na:

 • osiągnięcie wysokich pozycji na wybrane słowa kluczowe,
 • zajęcie pierwszych miejsc w zwracanych wynikach w stosunkowo krótkim czasie,
 • trwały efekt – po chwilowym wzroście pozycji nie nastąpi drastyczny spadek,
 • znaczący wzrost odwiedzin internautów – prawidłowe dobranie słów kluczowych.

Jeszcze kilka lat temu firmy zastanawiały się czy warto tworzyć swój serwis internetowy. Teraz dla wszystkich jest oczywiste, że żadna profesjonalnie działająca firma bez własnej strony nie może się obejść, często jej wygląd decyduje o tym, że potencjalny klient podejmie z nami współpracę czy nie. Podobnie niektórzy mają wątpliwości czy warto zamówić taką usługę jak pozycjonowanie stron internetowych w Bielsku-Białej i czy naprawdę tanie pozycjonowanie to atrakcyjny sposób, aby swoją witrynę promować w internecie?
Pozycjonowanie stron internetowych to bez wątpienia najtańszy sposób na promocję stron ponieważ przy atrakcyjnej cenie zapewnia długotrwałe i stabilne rezultaty. Obecnie większość osób rozpoczyna poszukiwania potencjalnego dostawy usług czy produktów właśnie od przeszukiwania internetu i dlatego takie ważne jest, aby nasz serwis był wysoko notowany na interesujące nas słowa kluczowe.

Czy więc warto promować w ten sposób serwis? – Tak, naprawdę warto!

Pozycjonowanie stron internetowych

Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron jest to jedna z wielu form promocji strony www w internecie ze szczególnym uwzględnieniem jej wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania dla wybranych słów kluczowych. W chwili obecnej jest to najskuteczniejsza forma reklamy. Aż 95% zainteresowanych kupnem bądź usługą wybiera firmy wyświetlające się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Idąc tym tropem widzimy jak ważne jest osiągnięcie czołowych pozycji w wynikach wyszukiwania zarówno poprzez optymalizacje swojej strony internetowej jak i zdobywaniu wiarygodności w oczach Google poprzez odpowiednią kampanię link buildingową – czyli proces zdobywania odnośników do swojego serwisu na zewnętrznych stronach www.

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Koszty pozycjonowania uzależnione są przede wszystkim od popularności słów kluczowych, na które chcemy pozycjonować swoją witrynę czyli jej konkurencyjności w organicznych wynikach wyszukiwania. Im większa konkurencja panująca w TOP10 tym większe koszty pozycjonowania. Obecnie panujące trendy oraz wytyczne od Google skłaniają się w stronę popularyzacji naszej strony poprzez marketing treści. Odpowiednie zabiegi contant marketingowe poprzez dostarczanie jakościowych informacji o własnym biznesie w sposób przystępny dla naszego odbiorcy, mogą spowodować że pozycjonowany serwis zyska rangę wartościowego i zostanie oceniony wyżej a niżeli strony, które powielają te same informacje, nie wzbogacając witryny o użyteczne wiadomości których nasz klient oczekuje!

Jak długo należy czekać na rezultaty pozycjonowania?

Promocja strony www jest długotrwałym procesem i nie da się jednoznacznie określić czasu potrzebnego na uzyskanie przez nasz serwis topowych pozycji. Wszystko zależy od konkurencyjności danej branży i ilości wyszukiwań danego słowa kluczowego w wyszukiwarce Google. Z doświadczenia jednak wiemy, że starsze strony pozycjonują się szybciej i rezultaty widać już po około 2 tygodniach, w przypadku nowych stron ten proces niewątpliwie może się wydłużyć, dlatego ważnym czynnikiem jest wykonanie audytu pod odpowiednie przygotowanie wytycznych do procesu promocji strony www oraz poprawienie obecnych podstron naszego serwisu, aby maksymalnie skrócić ten proces.

Odpowiedni dobór słów kluczowych

Pozycjonowanie stron internetowych jest zajęciem do którego powinno się podchodzić na poważnie, jeśli oczekuje się równie poważnych rezultatów. Tym bardziej należy zatem zainteresować się właściwym doborem słów kluczowych, które zarówno są często używane przez docelową grupę internautów, a także w pełni odzwierciedlają charakter naszej witryny. Jeśli zlecamy pozycjonowanie strony firmie, powinniśmy oczekiwać od nich co najmniej pomocy w wyborze odpowiednich słów kluczowych, jednak cały czas warto samemu ocenić sytuację. Pamiętajmy, że w każdej branży występują mniej więcej 3 mocne frazy, reszta zaś stanowi nikły procent wyszukiwań, dlatego też opracowywanie listy tysiąca dwustu keywordsów mija się z celem równie dobrze, co północnokoreańskie rakiety dalekiego zasięgu. Wystarczy w tym miejscu przytoczyć prosty przykład – pozycjonowanie frazy „schody wewnętrzne marmurowe bielsko” jest dużo mniej efektywne, niż „zakład kamieniarski Bielsko-Biała”, czy „kamieniarstwo Bielsko”. Oczywiście te dłuższe frazy również warto wprowadzić na sam top, ale traktujmy to zadanie, jako drugoplanowe.

Pozycjonowanie lokalne SEO Bielsko-Biala

Pozycjonowanie lokalne SEO Bielsko-Biala

Nasuwa się więc pytanie, jak wybrać właściwe te słowa kluczowe? Wystarczy zapoznać się z kilkoma prostymi wskazówkami. Po pierwsze jeśli na witrynie założone są statystyki , możemy zauważyć którzy internauci wchodzili na stronę internetową, wpisując odpowiednie frazy. Po drugie zapoznajmy się ze słowami używanymi w na serwisach konkurencji. Kolejno, zapamiętajmy, iż internauci nienawidzą oszustów, więc lepiej, aby pozycjonowane słowa kluczowe były lustrzanym odbiciem zawartości naszej witryny. Powinniśmy użyć również narzędzia Google Trends , lub rankingu najpopularniejszych haseł wpisywanych w planerze słów kluczowych z narzędzia Google AdWords (Google Ads). Wówczas możemy przystąpić do odpowiedniej promocji strony.

 

Wykonanie audytu witryny – Przeczytaj co zwiera Audyt SEO ?

Jeśli chcesz ocenić jakość dotychczasowej usługi pozycjonowania, wykonywanej przez firmę zewnętrzna, lub też chciałbyś sprawdzić możliwości i szanse jakie dają rozwiązania związane z SEO właśnie dla Twojej witryny, sprawdź ofertę dotyczącą audytu stron WWW.

 

Treści na stronę - pozycjonowanie lokalne SEO

Na co zwrócić uwagę tworząc treści na stronę internetową pod pozycjonowanie

Korzystając z tej usługi możesz poznać nowe obszary, na których warto zainwestować w rozwój, a także stwierdzić, jak wygląda obecny stan rzeczy. Odkrycie potencjału jaki kryje Twoja strona internetowa, jest także jednym z pierwszych etapów związanych z pozycjonowaniem serwisu. Dzięki temu, w sposób jasny i klarowny możemy wyznaczyć przyszłe cele, zarówno te nie cierpiące zwłoki, jaki i te dalekowzroczne, na szlaku sukcesu witryny w wyszukiwarkach internetowych.

Za audytem związana jest analiza przeprowadzanych do tej pory technik pozycjonujących, jak i ocena tych metod, które mogą w szybkim czasie, przynieść największe efekty. Wybierane są także odpowiednie do tematyki serwisu, słowa i frazy kluczowe, które stają się podstawowym elementem przyciągającym klientów do kupna produktów, czy skorzystania z usług oferowanych przez witrynę.

Audyt SEO (pod kątem pozycjonowania)

Posiadasz stronę internetową, która cierpi na brak ruchu? Chcesz zwiększyć jej widoczność tak, aby klienci łatwo mogli Cię znaleźć? – Zleć audyt SEO.

Audyt SEO sprawdza m.in.:

 • Technologiczną dostępność serwisu dla wyszukiwarek
 • Stan kierowania na słowa kluczowe (keyword targeting); w przypadku biznesu lokalnego – z uwzględnieniem geolokalizacji
 • Problemy zdublowanej treści (duplicate content)
 • Adresy URL i najważniejsze meta dane / dane technologiczne
 • Treść widoczną dla użytkowników
 • Pliki komunikacji z robotami wyszukiwarek
 • Stan różnego typu przekierowań
 • Poprawność linkowania wewnętrznego
 • Strukturę serwisu, w tym rozbicie na podkatalogi i subdomeny
 • Linkowanie zewnętrzne, głównie pod kątem jakości

Dzięki audytowi, masz szansę dowiedzieć się, jakie pozycje zajmuje aktualnie Twoja strona WWW w wynikach wyszukiwania oraz które z wyszukiwanych przez internautów fraz, mają dla Ciebie największe znaczenie. Całość usługi stanowi znakomitą szansę na określenie dalszego planu podbicia rynku, gdyż znając swoje mocne strony jesteśmy w stanie naprawdę wiele zdobyć, lecz dopiero poznając swoje niedoskonałości, możemy osiągnąć perfekcję.

Oferta na pozycjonowanie stron internetowych

Oferujemy profesjonalną optymalizację i efektywne pozycjonowanie stron internetowych. Jeśli chcą Państwo uzyskać dodatkowe informacje odnośnie kosztów i warunków współpracy niezbędne będzie przekazanie nam poniższych informacji.

 1. Adres strony www
 2. Sugerowane słowa kluczowe

Przygotowana zostanie dla Państwa indywidualna ofertę wraz z wyceną.

Nasze warunki współpracy są jasne i przejrzyste!

W ofercie zawarta będzie wycena dla każdego słowa kluczowego indywidualnie. To Państwo wybierają jakie słowa kluczowe mamy pozycjonować. Koszt każdej frazy w ofercie jest kosztem nominalnym. W zależności od osiągniętej pozycji koszt ten będzie rósł według ściśle określonego przelicznika. Jest to spowodowane tym iż

Pozycjonowanie strony internetowej kluczem do sukcesu

Oferujemy Państwu usługę profesjonalnego pozycjonowania strony internetowej Państwa firmy. Proponujemy także optymalizację stron internetowych czyli modyfikacje elementów strony, jej przebudowę i zmiany w kodzie by strona mogła osiągnąć wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych.

 • Interesuje Cię promocja strony internetowej?
 • Chcesz być wysoko w wynikach wyszukiwania?
 • Chcesz zwiększyć ruch na swojej stronie
 • Chcesz wyprzedzić konkurencję?

Pomagamy osiągnąć sukces w internecie. Nasza oferta jest kompleksowa i oparta na jasnych zasadach współpracy. Wyniki naszej pracy przedstawiamy regularnie Klientowi. Oto niektóre elementy naszej oferty:

 1. Kompleksowe statystyki odwiedzin strony internetowej
 2. Codzienne monitorowanie pozycji strony na wybrane słowa kluczowe
 3. Zestaw narzędzi pozwalający analizować proces pozycjonowania
 4. Rozbudowane raporty z pozycjonowania 2 razy miesiącu
 5. Panel Klienta pozwalający na podgląd wyników z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie
 6. System rozliczeń miesięcznych – Klient sam decyduje o okresie współpracy – co miesiąc współpraca jest odnawiana lub może być wstrzymana
 7. Jasność rozliczeń finansowych – koszt każdego słowa kluczowego kalkulowany osobno na podstawie jasno sprecyzowanych parametrów

Cennik stron internetowych

Kiedyś tworzono stosunkowo dużo serwisów typu wizytówka, które składały się tylko z pojedynczej strony i zawierały jedynie podstawowe dane kontaktowe o firmie. Stopniowo wymagania rosły i obecnie strona internetowa to nie tylko pełna informacja o firmie, przedstawienie jej oferty ale i sama promocja produktów czy usług czyli reklama w Internecie. Niema lepszej promocji – darmowej reklamy jak nie własna strona internetowa. Jednak aby nasza strona zyskała popularność w organicznych wynikach wyszukiwania musimy pozyskiwać systematycznie jakościowe odnośniki z zewnętrznych stron (z wartościowych domen).

Link building (zdobywanie linków)

Link building, czyli zdobywanie linków prowadzących do strony internetowej, to jedna z najefektywniejszych metod poprawiania wiarygodności i pozycji serwisu w Google-u, a w konsekwencji – zwiększania ruchu.Nasze usługi w zakresie link building-u to nie tylko zdobywanie nowych linków, ale też optymalizacja istniejących.Wyżej wymienione działania, spójne z ogólną strategią SEO (pozycjonowania), dają bardzo dobre długotrwałe efekty – zwiększenie popularności serwisu i trwałe zwiększenie ruchu.