Do góry

Zarabianie na youtube i zarobki znanego wideoblogera

Od jakiegoś czasu oglądam filmy dość znanego – wideo-blogera mieszkającego w USA który który opisuje życie w Stanach. Mowa tutaj o Sebastianie Barycza.  Nagrał on już wiele bardzo ciekawego materiału który polecam obejrzeć na jego kanał.  Jednak wpis ten ma dotyczyć ile można

zarobić nagrywając filmy i wstawiając je na youtube.com. Najważniejszym elementem jest nagrać dobry i ciekawy materiał który obejrzy znaczna ilość osób.  Taki wideo materiał będzie zarabiał na reklamach wyświetlających się przed albo w czasie filmu.  Jednak ile da się zarobić w ten sposób ? Wyżej wspominany wideoblogger – Sebastian Barycza w jednym ze swoich filmów pokazał screena ze swoich zarobków.

Poniżej wstawiam film w którym jest to pokazane: (warto przewinąć do 3min 45

sekund)

Jak widać Sebastian Barycza zarobił na filmach youtube w poprzednim miesiącu 319,94 $ (czyli wg obecnego kursu dolara ok 997,64 zł) natomiast w tym miesiącu 479.99$ (czyli ok 1496,90 zł)

Warto więc przeanalizować kanał Sebastiana Baryczy pod względem wyświetleń materiału aby stwierdzić czy wideoblogowanie jest opłacalne i czy da się z tego utrzymać. To jednak zostawiam dla Was do przemyślenia.

Author avatar
Wojciech Hadała
https://hadalawojciech.pl
Na bieżąco śledzę trendy w SEO (optymalizacji pod kątem wyszukiwarek internetowych) i pozycjonowaniu (link building), ale interesuję się również social mediami, marketingiem dla urządzeń mobilnych oraz SXO (Search Engine Experience). Codziennie przekonuję się o tym, że praca może łączyć się z pasją, stając się tym samym ciekawym i pełnym wyzwań sposobem na życie.Teoria? Bardziej cenię sobie praktykę i wysoką efektywność działań. Dzięki doświadczeniu łączę w odpowiednich proporcjach SEO, User Experience oraz Web Performance, spełniając oczekiwania użytkowników poszukujących w sieci Twojego produktu lub usług.Więcej o posiadanych kwalifikacjach, certyfikatach i doświadczeniu dowiesz się na stronie O mnie. Szukasz wiedzy, inspiracji lub masz chwilę wolną i chcesz coś poczytać? Zapraszam na mój blog. Potrzebujesz pomocy lub porady w zakresie SEO / Link Building? Po prostu skontaktuj się ze mną.Polecam się do kontaktu w kwestiach technicznych oraz przy wytycznych do rozbudowy serwisu.

Zostaw komentarz, będę wdzięczny

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Używam plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość serwisu.