Zarabianie na youtube i zarobki znanego wideoblogera

Zarabianie na youtube i zarobki znanego wideoblogera

150 150 Wojciech Hadała

Od jakiegoś czasu oglądam filmy dość znanego – wideo-blogera mieszkającego w USA który który opisuje życie w Stanach. Mowa tutaj o Sebastianie Barycza.  Nagrał on już wiele bardzo ciekawego materiału który polecam obejrzeć na jego kanał.  Jednak wpis ten ma dotyczyć ile można

zarobić nagrywając filmy i wstawiając je na youtube.com. Najważniejszym elementem jest nagrać dobry i ciekawy materiał który obejrzy znaczna ilość osób.  Taki wideo materiał będzie zarabiał na reklamach wyświetlających się przed albo w czasie filmu.  Jednak ile da się zarobić w ten sposób ? Wyżej wspominany wideoblogger – Sebastian Barycza w jednym ze swoich filmów pokazał screena ze swoich zarobków.

- 4b747435c4388ac77e338596f4b650bb

Poniżej wstawiam film w którym jest to pokazane: (warto przewinąć do 3min 45

sekund)

Jak widać Sebastian Barycza zarobił na filmach youtube w poprzednim miesiącu 319,94 $ (czyli wg obecnego kursu dolara ok 997,64 zł) natomiast w tym miesiącu 479.99$ (czyli ok 1496,90 zł)

Warto więc przeanalizować kanał Sebastiana Baryczy pod względem wyświetleń materiału aby stwierdzić czy wideoblogowanie jest opłacalne i czy da się z tego utrzymać. To jednak zostawiam dla Was do przemyślenia.

Leave a Reply

Wojciech Hadała

Polecam się do kontaktu jeśli ktoś ma jakiś problem chętnie pomogę, w kwestiach technicznych oprogramowań E-commerce, CMS. Wykonuję rzetelne audyty z nakierowaniem na plan jaki ktoś chce osiągnąć.

All stories by : Wojciech Hadała