- Image layer 12.1
- Image layer 12.2
- Image layer 12.3
- Image layer 12.4
Tworzenie
stron internetowych
Strony, które tworzę są zawsze zgodne ze standardami, przejrzyste i wygodne w użytkowaniu.
Najczęściej tworzę je wykorzystując XHTML1.1 i CSS2.1 ale ciągle trzymam rękę na pulsie więc jeśli chcesz mieć stronę napisaną w technologii, która wkrótce stanie się standardem to stworzę Ci ją w HTML5 i CSS3. Pisząc “stworzę” mam na myśli usługę kompleksową: najpierw zaprojektuję wygląd i układ strony a później zakoduję z tego przejrzysty i opatrzony komentarzami szablon, do którego pozostanie tylko wstawić Twoje teksty i grafiki.

Jeśli chcesz sam/sama w łatwy sposób edytować zawartość strony przy pomocy panelu administracyjnego to wykorzystam do jej budowy aplikację CMS (system zarządzania treścią). Polecam tu system WordPress lub Typo3 ze względu na to, że oba posiadają bardzo przejrzysty i wygodny dla użytkownika panel administracyjny. WordPress pierwotnie powstał jako platforma blogowa więc jeśli akurat właśnie bloga potrzebujesz to dalej nie ma co szukać

Jeśli masz większe wymagania i Twoja strona ma być znacznie bardziej rozbudowana i skomplikowana (może jakiś portal tematyczny?) wówczas zbudować ją mogę na aplikacji Joomla! lub Drupal.

Jeśli zajdzie taka potrzeba do wspomnianych CMSów napisać mogę specjalne moduły, które rozszerzą ich funkcjonalność zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Programowanie serwisów webowych

A może wszystkie wspomniane wcześniej rozwiązania to wciąż nie to czego szukasz? Może masz pomysł na własną aplikację webową i potrzebujesz pomocy przy jej wykonaniu? Mam doświadczenie w pisaniu aplikacji webowych (np. portal społecznościowy) w językach Python (wykorzystując framework Django lub Pylons) i PHP5 (framework Symfony lub Yii) więc być może będę w stanie Ci pomóc.

Jeśli masz już stronę ale potrzebujesz do niej jakiegoś ciekawego skryptu lub pluginu w jQuery (to moja ulubiona biblioteka JavaScript) również chętnie się tym zajmę.

W skrócie:

 • programowanie dedykowanych rozwiązań webowych:
  • w języku Python (framework Django lub Pylons)
  • w języku PHP7 (framework Symfony lub Yii)
 • programowanie skryptów/pluginów przy pomocy biblioteki jQuery języka JavaScript
Projektowanie stron internetowych - rev 1 5
- hexagoon triple
Tworzenie grafiki
Administracja stronami www

Administracja

No dobrze, masz już swoją stronę lub aplikację webową. Trzeba ją teraz umieścić gdzieś w internecie. Doradzę Ci gdzie warto kupić domenę, zajmę się również jej konfiguracją. Pomogę przy wyborze hostingu lub może serwera dedykowanego. Zainstaluję na wybranym serwerze Twoją stronę i skonfiguruję wszystko tak żeby działało optymalnie i było dobrze zabezpieczone. Skonfiguruję Ci pocztę tak żebyś miał/miała adres w swojej domenie (np.: a.nowak@strona-nowaka.pl).

Syntetycznie:

 • wybór, zakup, konfiguracja domen
 • wybór, zakup, konfiguracja hostingu
 • wybór, zakup, konfiguracja serwerów VPS lub serwerów dedykowanych
 • konfiguracja poczty

Grafika

Jeśli nie potrzebujesz gotowej strony a tylko graficznego szablonu do jej wykonania to również się tym zajmę. Przygotuję plik PSD (Photoshop) lub AI (Illustrator) z przejrzystym i udokumentowanym podziałem na warstwy, z którego bardzo łatwo będzie stworzyć kod (X)HTML.

A może potrzebujesz logo lub chciałbyś/chciałabyś żeby zaprojektować Ci wizytówkę lub ulotkę? – takie prace również nie są mi obce i chętnie się ich podejmę.

W dwóch słowach:

 • projekty layoutu stron
 • loga
 • wizytówki
 • ulotki

Czytaj na blogu